2. Verfahren
Verfahren
Titel: 20`DC konteinerid
Beschreibung: Hanke eesmärgiks on soetada 20`DC konteinerid. 20`DC - 19 tk Tarnekoht: Lääne-Virumaa KIIRE tarnevajadus - tarne septembri kuu jooksul. Ostu vormistamiseks võib kasutatada kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis e-posti teel edastatud ostutellimust, mis on võrdsustatud hankelepinguga. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314682-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20`DC konteiner
Beschreibung: Konteiner vastavalt tehnilise kirjelduse nõuetele / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314682-0001