2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf aanschaf beleidsmonitor Voor- en Vroegschoolse Educatie Gemeente Breda
Beschreibung: Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze, zijnde het voornemen om een overeenkomst te sluiten met Peutermonitor B.V. met een beroep op de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging op grond van artikel 2.32, eerste lid onder b onder 2 Aanbestedingswet 2012 in combinatie met artikel 4.16 e.v. Aanbestedingswet 2012 kenbaar te maken aan belanghebbenden. Dit met als doel de belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren binnen de hieraan verbonden termijn kenbaar te maken. De Opdrachtgever heeft als wettelijke taak het voorkomen en bestrijden van onderwijsachterstanden bij jonge kinderen. Deze taak is vastgelegd in de Wet op het primair onderwijs (artikel 165, 166 en 167), waarin onder andere gemeenten verantwoordelijk zijn voor het opstellen en uitvoeren van gemeentelijk onderwijsachterstandenbeleid (GOAB). Voor een effectieve uitvoering van dit beleid is het essentieel dat de Opdrachtgever beschikt over betrouwbare, actuele en goed ontsloten data over de deelname en effectiviteit van voor- en vroegschoolse educatie (VVE)-programma’s. Met name bij het vroegtijdig signaleren van risico’s op onderwijsachterstanden bij peuters en kleuters is een goede monitoringsstructuur cruciaal. Deze monitor moet voldoen aan hoge eisen op het gebied van databetrouwbaarheid en gegevensverwerking. Zo is het voor de Opdrachtgever essentieel dat de aangeleverde data actief worden gecontroleerd en gekoppeld aan de Basisregistratie Personen (BRP), zodat we kunnen vertrouwen op correcte en volledige informatie over de doelgroep. Daarnaast hecht de Opdrachtgever waarde aan een monitor die onze samenwerkingspartners – zoals kinderopvangorganisaties en de GGD – ondersteunt bij het aanleveren van de benodigde data. Door deze extra dienstverlening kunnen we de administratieve lasten voor partners beperken, de datakwaliteit verhogen en de samenwerking in de VVE-keten versterken. Om deze redenen is de aanschaf van een SaaS-oplossing (Software as a Service) met uitgebreide dienstverlening noodzakelijk. Deze monitor, gericht op het voorkomen van onderwijsachterstanden, moet aan de volgende eisen voldoen: • De monitor moet snel worden geïmplementeerd; • De monitor verzamelt data van kinderopvangaanbieders, de GGD en de Basisregistratie Personen (BRP); • De monitor levert gevalideerde, betrouwbare data op die aansluit bij de behoeften van beleidsverantwoording en monitoring; • De monitor biedt managementinformatie over het bereik en non-bereik van peuters op wijk- en locatieniveau; • De monitor geeft inzicht in het totaal aantal afgenomen uren door de verschillende categorieën peuters: regulier en VVE-geïndiceerd, en ouders met en zonder recht op kinderopvangtoeslag; • De monitor sluit aan bij de landelijke wettelijke verplichtingen rondom het onderwijsachterstandenbeleid; • Kinderopvangorganisatie en GGD worden ondersteund bij het correct aanleveren van de benodigde data; • De ondersteunende dienstverlening is gericht op het onderwijsachterstandenbeleid en sluit aan bij de wettelijke taken van gemeenten. De opdrachtgever wenst daarom voor een Saas (Software as a Service) oplossing met uitgebreide dienstverlening een overeenkomst aan te gaan voor de duur van vijf (5) initiële contractjaren en drie keer (3x) de mogelijkheid om met één jaar te verlengen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000