655471-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników oraz dzierżawa analizatorów.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników oraz dzierżawa analizatorów.
Beschreibung: 1. Odczynniki do badań biochemicznych wraz z dzierżawą analizatora na okres 24 miesięcy. 2. Odczynniki do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora na okres 24 miesięcy. 3.Testy molekularne do wykrywania DNA Mycobacterium tuberculosis wraz z dzierżawą aparatu na okres 36 miesięcy.
Interne Kennung: PN/252/OD/27/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odczynniki do badań biochemicznych wraz z dzierżawą analizatora na okres 24 miesięcy.
Beschreibung: Odczynniki do badań biochemicznych wraz z dzierżawą analizatora na okres 24 miesięcy.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Odczynniki do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora na okres 24 miesięcy.
Beschreibung: Odczynniki do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatora na okres 24 miesięcy.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Testy molekularne do wykrywania DNA Mycobacterium tuberculosis wraz z dzierżawą aparatu na okres 36 miesięcy.
Beschreibung: Testy molekularne do wykrywania DNA Mycobacterium tuberculosis wraz z dzierżawą aparatu na okres 36 miesięcy.
Interne Kennung: Część nr 3
655471-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PN/252/OD/27/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część nr 3