2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace trati Praha-Veleslavín (včetně) - Praha-Ruzyně (včetně) - D4
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky „Modernizace trati Praha-Veleslavín (včetně) - Praha-Ruzyně (včetně)“ je zhotovení projektové dokumentace pro společné povolení podle liniového zákona (DUSL), zhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby (PDPS), zajištění výkonu autorského dozoru při zhotovení stavby a činnost koordinátora BOZP při práci na staveništi ve fázi přípravy včetně zpracování plánu BOZP na staveništi a manuálu údržby. Součástí díla je rovněž zpracování v režimu BIM a vytvoření Informačního modelu BIM.
Interne Kennung: 18260/2023-SŽ-SSZ-OVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau
5. Los
Los: LOT-0001