655521-2026 - Ergebnis
Rumänien – Laborreagenzien – Acord cadru de furnizare Reactivi de laborator
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare Reactivi de laborator
Beschreibung: Acord cadru de furnizare Reactivi de laborator AC va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18 zile.
Interne Kennung: 4323209/2026/17510/29.06.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Marker cardiaci USTAC
Beschreibung: Lot Denumire produs UM Cantitate minima estimata a unui CS Cantitate maxima estimata a unui CS Cantitate minima AC 36 luni Cantitate maxima AC 36 luni 1 Marker cardiaci USTAC 1.1 Kit de teste CKMB(izoforma MB a creatinkinazei) kit 1 18 9 54 1.2 Kit de teste CRP(proteina C reactiva) kit 1 54 27 90 1.3 Kit de teste mioglobina kit 1 18 9 36 1.4 Kit de teste NT-proBNP kit 1 54 27 108 1.5 Kit de teste procalcitonina kit 1 18 9 36 1.6 Kit de teste troponina I kit 1 54 27 90 1.7 Kit de teste D Dimer kit 1 54 27 72
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Reactivi USTAC
Beschreibung: Lot Denumire produs UM Cantitate minima estimata a unui CS Cantitate maxima estimata a unui CS Cantitate minima AC 36 luni Cantitate maxima AC 36 luni 2 Reactivi USTAC 2.1 Reactivi pentru kit analize gaze si ioni sange kit 1 36 20 72 2.2 Kit pentru testarea nivelului de colesterol in sange total, ser sau plasma kit 1 36 20 72
Interne Kennung: 2