See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Werbkowice w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Werbkowice w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. z obszaru 29 sołectw oraz z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanych w miejscowości Sahryń i Hostynne, z podziałem na dwie części. 1) Część 1: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie zabudowy wielolokalowej w m. Werbkowice tj. w Spółdzielni Cukrownik i Wspólnoty Jana Pawła II. (1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie zabudowy wielolokalowej w m. Werbkowice tj. w Spółdzielni Cukrownik, Wspólnoty Jana Pawła II. Przedmiotem tego zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w systemie pojemnikowo-kontenerowym. Mieszkańcy tej zabudowy wspólnie korzystają z pojemników i kontenerów. Odpady zmieszane gromadzone będą w pojemnikach 1100 l, odpady selektywne szkło, tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe, bioodpady, szkło, papier gromadzone będą w pojemnikach 1100l oznaczonych kolorami: zielony, niebieski, żółty, brązowy, papier w kontenerach Kp-7 kolor niebieski. Dodatkowo odbiór obejmuje odzież i tekstylia – w workach 120 l z napisem tekstylia oraz odpadów wielkogabarytowych. 2) Część 2: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych w 29 sołectwach terenu gminy Werbkowice oraz odbiór odpadów z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych w 29 sołectwach terenu gminy Werbkowice tj. Adelina, Alojzów, Dobromierzyce, Gozdów, Hostynne wieś, Hostynne-Kolonia, Honiatycze, Honiatycze Kolonia, Honiatyczki, Konopne, Kotorów, Łysa Góra, Łotów, Malice, Podhorce, Peresołowice, Sahryń, Sahryń-Kolonia, Strzyżowiec, Terebiniec, Terebiń, Turkowice, Werbkowice (z wyłączeniem zadania opisanego jako część 1), Wilków, Wronowice, Zagajnik, Wilków-Kolonia, Terebiń-Kolonia, Terebiń Zady, na której obowiązuje system zbiórki odpadów komunalnych mieszany pojemnikowo-workowy oraz odbioru odpadów z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanych w miejscowości Sahryń i Hostynne. (2) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do świadczenia usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych w zakresie: • odbierania od właścicieli nieruchomości niesegregowanych zmieszanych odpadów komunalnych i selektywnie zebranych z nieruchomości w każdej ilości pojemników oraz worków (dostarczonych przez Wykonawcę) zawierających odpady selektywnie zebrane z rodzaju: szkło, tworzywa sztuczne, papier i tektura, opakowania wielomateriałowe, metale, bioodpady, popiół z palenisk domowych, odzież i tekstylia, oraz odpady wielkogabarytowe, • odbierania odpadów komunalnych selektywnie zebranych z pojemników 1100 l odpowiednio oznakowanych kolorami przeznaczonych na tworzywa sztuczne i metale, szkło, papier oraz bioodpady z terenów zabudowy mieszkaniowej (zgodnie z wykazem załączonym do SWZ) z częstotliwością wskazaną w pkt (8) jak i terminach określonych w harmonogramie zaakceptowanym przez Zamawiającego. Ponadto Wykonawca w ramach tego zadania zobowiązany jest do odbioru i zagospodarowania odpadów z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów w Hostynnem i w Sahryniu z rodzaju: • odpadów wielkogabarytowych o kodzie 200307 (m.in. zużyte meble, otwory okienne i drzwiowe, dywany, wózki dziecięce, rowery, kabiny prysznicowe, wanny, zlewozmywaki itp); • odpadów remontowo-budowlane o kodzie 170101 odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, 170102 gruz ceglany, 170107 zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 170106, • odpadów tworzyw sztucznych obejmujących tworzywa sztuczne i opakowania z tworzyw sztucznych ( kod 200139, 150102), metale i opakowania z metali (kod 150104, 200140 ) oraz opakowania wielomateriałowe (kod 15 01 05); • odpadów papieru obejmujących: papier i tektura, opakowania z papieru i tektury (kod 200101, 150101); • odpadów szkła opakowaniowego (kod 200102,150107); • odpadów odzieży i tekstyliów ( 200110, 200111).
Interne Kennung: RIP.271.12.2025.KBR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie zabudowy wielolokalowej w m. Werbkowice tj. w Spółdzielni Cukrownik i Wspólnoty Jana Pawła II.
Beschreibung: (1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie zabudowy wielolokalowej w m. Werbkowice tj. w Spółdzielni Cukrownik, Wspólnoty Jana Pawła II. Przedmiotem tego zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów gromadzonych w systemie pojemnikowo-kontenerowym. Mieszkańcy tej zabudowy wspólnie korzystają z pojemników i kontenerów. Odpady zmieszane gromadzone będą w pojemnikach 1100 l, odpady selektywne szkło, tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe, bioodpady, szkło, papier gromadzone będą w pojemnikach 1100l oznaczonych kolorami: zielony, niebieski, żółty, brązowy, papier w kontenerach Kp-7 kolor niebieski. Dodatkowo odbiór obejmuje odzież i tekstylia – w workach 120 l z napisem tekstylia oraz odpadów wielkogabarytowych. (2) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie podanych poniżej rodzajów odpadów komunalnych (niezależnie od ich ilości): a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01; b) odpadów tworzyw sztucznych obejmujących tworzywa sztuczne i opakowania z tworzyw sztucznych (kod 200139, 150102), c) odpadów metali i opakowań z metali (kod 150104, 200140) d) opakowań wielomateriałowych (kod 15 01 05); e) odpadów papieru obejmujących: papier i tektura, opakowania z papieru i tektury (kod 200101,150101), f) odpadów szkła opakowaniowego (kod 200102,150107); g) odpadów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego o kodach 200135*, 200136; h) odpadów ulegających biodegradacji, bioodpadów o kodzie 200201 wraz z odpadami o kodzie 200108 - odpady kuchenne ulegające biodegradacji; i) odpadów remontowo-budowlanych o kodzie 170101 odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, 170102 gruz ceglany, 170107 zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 170106, j) odpadów odzieży i tekstyliów o kodach 200110, 200111. k) odpadów wielkogabarytowych obejmujących m.in. stare meble, materace, dywany, drzwi, okna, wózki dziecięce, kabiny prysznicowe, wanny, itp., które ze względu na swoje rozmiary i wagę nie mogą być wyrzucone do standardowych pojemników na śmieci (kod 2003007) (3) Ilość pojemników: • na odpady zmieszane– 20 szt. 1100 l, 1 kontener Kp- 7. • na odpady selektywne (bio, szkło, tworzywa sztuczne, papier) - 20 szt. 1100 l, 3 szt. kontenery KP-7 oznaczonych kolorem niebieskim na papier, 1 kontener Kp-7 na odpady remontowo-budowlane, (4) Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości pojemników do opróżnienia. (5) Worki na odzież i tekstylia koloru pomarańczowego z napisem tekstylia, Wykonawca przekaże zarządcy Wspólnoty mieszkaniowej Jana Pawła II i zarządcy Spółdzielni Mieszkaniowej „Cukrownik”. (6) Częstotliwość odbierania odpadów komunalnych: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – min. raz na dwa tygodnie, z tym, że Zamawiający zastrzega sobie prawo do dodatkowego zlecenia odbioru odpadów na zgłoszenie telefoniczne. b) bioodpady stanowiące odpady komunalne – min. raz na dwa tygodnie, z tym, że Zamawiający zastrzega sobie prawo do dodatkowego zlecenia odbioru odpadów na zgłoszenie telefoniczne. c) odpady zebrane selektywnie z rodzaju papier i tektura, tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe, szkło – min. raz na dwa tygodnie z tym, że Zamawiający zastrzega sobie prawo do dodatkowego zlecenia odbioru odpadów na zgłoszenie telefoniczne. d) odpady remontowo-budowlane – na zgłoszenie telefoniczne w KP-7. e) odpady odzieży i tekstyliów – 1 raz na pół roku (w II kwartale i IV kwartale), w terminach określonych w harmonogramie. f) odpady wielkogabarytowe – 1 raz w roku w terminie określonym w harmonogramie. (7) Wykonawca zobowiązany jest do dezynfekcji przy użyciu myjki pojemników 1100L i kontenerów Kp-7 przeznaczonych na odpady po każdorazowym opróżnieniu w okresie od kwietnia do września, a w pozostałych miesiącach na zgłoszenie telefoniczne. Do mycia i dezynfekcji należy wykorzystywać środki biodegradowalne i dezynfekujące posiadające atest PZH dopuszczający do obrotu na terenie Polski. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości pojemników do opróżnienia.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych w 29 sołectwach terenu gminy Werbkowice oraz odbiór odpadów z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Beschreibung: (1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych w 29 sołectwach terenu gminy Werbkowice tj. Adelina, Alojzów, Dobromierzyce, Gozdów, Hostynne wieś, Hostynne-Kolonia, Honiatycze, Honiatycze Kolonia, Honiatyczki, Konopne, Kotorów, Łysa Góra, Łotów, Malice, Podhorce, Peresołowice, Sahryń, Sahryń-Kolonia, Strzyżowiec, Terebiniec, Terebiń, Turkowice, Werbkowice (z wyłączeniem zadania opisanego jako część 1), Wilków, Wronowice, Zagajnik, Wilków-Kolonia, Terebiń-Kolonia, Terebiń Zady, na której obowiązuje system zbiórki odpadów komunalnych mieszany pojemnikowo-workowy oraz odbioru odpadów z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanych w miejscowości Sahryń i Hostynne. (2) Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zobowiązany jest do świadczenia usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych przekazanych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych w zakresie: • odbierania od właścicieli nieruchomości niesegregowanych zmieszanych odpadów komunalnych i selektywnie zebranych z nieruchomości w każdej ilości pojemników oraz worków (dostarczonych przez Wykonawcę) zawierających odpady selektywnie zebrane z rodzaju: szkło, tworzywa sztuczne, papier i tektura, opakowania wielomateriałowe, metale, bioodpady, popiół z palenisk domowych, odzież i tekstylia, oraz odpady wielkogabarytowe, • odbierania odpadów komunalnych selektywnie zebranych z pojemników 1100 l odpowiednio oznakowanych kolorami przeznaczonych na tworzywa sztuczne i metale, szkło, papier oraz bioodpady z terenów zabudowy mieszkaniowej (zgodnie z wykazem załączonym do SWZ) z częstotliwością wskazaną w pkt (8) jak i terminach określonych w harmonogramie zaakceptowanym przez Zamawiającego. (3) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie podanych poniżej rodzajów odpadów komunalnych (niezależnie od ich ilości): a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 200301 zgromadzonych w pojemnikach i kontenerach, a także w workach koloru czarnego; b) odpadów tworzyw sztucznych obejmujących tworzywa sztuczne i opakowania z tworzyw sztucznych (kod 200139, 150102), c) odpadów metali i opakowań z metali (kod 150104, 200140), d) opakowania wielomateriałowe (kod 15 01 05); e) odpadów papieru obejmujących: papier i tektura, opakowania z papieru i tektury (kod 200101, 150101); f) odpadów szkła (kod 200102,150107); g) odpadów zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego o kodach 200135*, 200136; h) odpadów ulegających biodegradacji, bioodpadów o kodzie 200201, odpadów kuchennych ulegających biodegradacji o kodzie 200108; i) odpadów popiołu o kodzie ex 200199 – popioły z gospodarstw domowych; j) odpadów odzieży i tekstyliów o kodzie 200110, 200111; k) odpadów wielkogabarytowych obejmujących m.in. stare meble, materace, dywany, drzwi, okna, wózki dziecięce, kabiny prysznicowe, wanny, itp., które ze względu na swoje rozmiary i wagę nie mogą być wyrzucone do standardowych pojemników na śmieci (kod 2003007). (12) Ponadto Wykonawca w ramach tego zadania zobowiązany jest do odbioru i zagospodarowania odpadów z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów w Hostynnem i w Sahryniu z rodzaju: • odpadów wielkogabarytowych o kodzie 200307 (m.in. zużyte meble, otwory okienne i drzwiowe, dywany, wózki dziecięce, rowery, kabiny prysznicowe, wanny, zlewozmywaki itp); • odpadów remontowo-budowlane o kodzie 170101 odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, 170102 gruz ceglany, 170107 zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 170106, • odpadów tworzyw sztucznych obejmujących tworzywa sztuczne i opakowania z tworzyw sztucznych ( kod 200139, 150102), metale i opakowania z metali (kod 150104, 200140 ) oraz opakowania wielomateriałowe (kod 15 01 05); • odpadów papieru obejmujących: papier i tektura, opakowania z papieru i tektury (kod 200101, 150101); • odpadów szkła opakowaniowego (kod 200102,150107); • odpadów odzieży i tekstyliów ( 200110, 200111). (13) Częstotliwość odbioru odpadów z PSZOK- ów na zgłoszenie Zamawiającego.
Interne Kennung: Część 2