2. Verfahren
Verfahren
Titel: LB – Poradenské činnosti pro Úřad práce ČR – Krajskou pobočku v Liberci – Bilanční diagnostika
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace (dále jen „účastník/účastníci poradenských činností“). Poradenské činnosti jsou techniky zaměřené na vyhledávání zaměstnání, posuzování vhodnosti a schopností k získání uplatnění na trhu práce, dosavadních dovedností a zkušeností, a na další aktivity směřující k pracovnímu uplatnění fyzických osob, kombinují zpravidla různé pedagogické, sociálně psychologické a poradenské přístupy a formy práce s účastníky poradenských činností jako jsou skupinová či individuální práce, prezentace, diskuse, nácvik dovedností, hraní rolí, poskytování zpětné vazby apod. Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenské činnosti „Bilanční diagnostika“ (dále také jen „poradenská činnost“). Poradenská činnost je zaměřená na optimální využití potencionality klienta při jeho profesním uplatnění, komplexní posouzení schopností a možností klienta v návaznosti na budoucí pracovní uplatnění.
Vorherige Bekanntmachung: 388578-2024
Interne Kennung: KrPLB/OZamEU/2024/02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Lhůta pro podání nabídek je zkrácena v souladu s § 57 odst. 2 písm. a) ZZVZ - odeslání Předběžného oznámení (číslo formuláře F2024-029715) dne 27. 6. 2024.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel nepřipouští překročení nabídkové ceny vybraného dodavatele po celou dobu plnění veřejné zakázky z uzavřené Rámcové dohody, s výjimkou navýšení zákonem stanovené sazby DPH (zákon č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů).