2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova hardware technologie F5 BIG-IP pro load balancing a aplikační firewall
Beschreibung: Účelem veřejné zakázky je uzavření smlouvy s jedním (1) dodavatelem, jejímž předmětem bude na Obnova HW EoL F5 BIG-IP. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání hardware („HW“) na obnovu HW EoL F5 BIG-IP ve vlastnictví zadavatele (obnova zastaralého HW s ukončenou životností) dle tech. spec. v příloze, včetně dodávky optických modulů, optických patchcordů a dalšího příslušenství nezbytného pro instalaci a zprovoznění zařízení. Součástí předmětu plnění je rovněž poskytnutí podpory výrobce na dodaný SW a HW po dobu 60 měsíců v režimu Level 1–3 Premium Service (24×7) s výměnou vadného hardware následující pracovní den (Next Business Day). Součástí plnění je dále implementace systému včetně migrace a přizpůsobení stávající konfigurace v odhadovaném rozsahu 20 MD (člověkodnů). Tento rozsah představuje odhadovaný objem prací, přičemž fakturace implementačních služeb bude probíhat výhradně dle skutečně vyčerpaných MD. Implementace zahrnuje zejména instalaci hardware, montáž zařízení do racku včetně dodání potřebného instalačního příslušenství, základní konfiguraci systému F5 BIG-IP, migraci konfigurace ze stávající infrastruktury, konfiguraci vysoké dostupnosti (HA), testování funkčnosti řešení, základní zaškolení administrátorů zadavatele a vypracování Dokumentace skutečného provedení. Předmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován v závazném návrhu smlouvy o obnově aplikačního FW F5, který tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace („závazný návrh smlouvy“). Licence F5-SBS-BIG-TC jsou požadovány v kombinaci 2 ks licencí F5-SBS-BIG-TC-2-3YR a 4 ks licencí F5-SBS-BIG-TC-2-1YR tak, aby bylo zajištěno licenční pokrytí funkcionality Threat Campaigns pro 2 ks zařízení F5 BIG-IP po dobu 60 měsíců. Detailní informace o předmětu veřejné zakázky obsahuje technická specifikace v příloze č. 9 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237110 Netzwerkschnittstellen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Obnova hardware technologie F5 BIG-IP pro load balancing a aplikační firewall
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment, 30237110 Network interfaces, 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001