2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciężkiego specjalnego pojazdu ratownictwa technicznego z dodatkowym wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego, z dodatkową funkcją gaśniczą. Dostarczony pojazd powinien spełniać następujące wymagania: - odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia; - być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi przepisami i normami obowiązującymi dla samochodów ratowniczo-gaśniczych przeznaczonych dla jednostek OSP, - posiadać aktualne świadectwo dopuszczenia do użytkowania w ochronie przeciwpożarowej na terenie Polski wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 20 czerwca 2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienia, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. Nr 143, poz. 1002, z 2010 r. nr 85 poz. 553 oraz z 2018 r. poz. 984). Wykonawca ma obowiązek udzielić min. 24-miesięcznej gwarancji na dostarczony samochód.
Interne Kennung: RG.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001