2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor reisbijstandsverzekering voor studenten en medewerkers
Beschreibung: zie ATD
Interne Kennung: AHS/2025/054
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AHS/2025/054 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst voor reisbijstandsverzekering voor studenten en medewerkers
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Beschrijving: zie ATD
Interne identificatiecode: AHS/2025/054
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1