2. Verfahren
Verfahren
Titel: Refurbished & Circulair Kantoormeubilair
Beschreibung: Dit is de Aanbesteding voor levering en onderhouden van Refurbished & Circulair Kantoormeubilair aan Gemeente Haarlemmermeer. De Aanbesteding betreft een Europese Aanbesteding procedure in het kader van artikel 2.26 AW. -
Interne Kennung: 2026-542
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Circulair Kantoormeubilair
Beschreibung: Dit is de Aanbesteding voor levering en onderhouden van Refurbished & Circulair Kantoormeubilair aan Gemeente Haarlemmermeer. De Aanbesteding betreft een Europese Aanbesteding procedure in het kader van artikel 2.26 AW. nog in te vullen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Teneinde te voorkomen dat de raamovereenkomst eerder beëindigd moet worden dan de looptijd zou aangeven, in verband met het bereiken van de maximale waarde in euro’s of aantallen die gesteld wordt bij de aanbesteding, is in de raming rekening gehouden met onvoorziene uitnutting van deze raamovereenkomst. XXXXXXXXX
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39130000 Office furniture
Options:
Place of performance
Country: Netherlands
Anywhere in the given country