See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa grupowego ubezpieczenia na życie oraz grupowego ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników Sądu Okręgowego w Olsztynie i podległych jednostek oraz członków ich rodzin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników Sądu Okręgowego w Olsztynie i podległych jednostek oraz członków ich rodzin zgodnie z przedmiotem zamówienia opisanym w Tomie II i III SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 491664-2026
Interne Kennung: F.261.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie grupowe na życie dla pracowników Sądu Okręgowego w Olsztynie
Beschreibung: Ubezpieczenie grupowe na życie dla pracowników Sądu Okręgowego w Olsztynie
Interne Kennung: F.261.1.2026 Część I
Los: LOT-0002
Titel: Grupowe ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników Sądu Okręgowego w Olsztynie i podległych jednostek oraz członków ich rodzin
Beschreibung: Grupowe ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników Sądu Okręgowego w Olsztynie i podległych jednostek oraz członków ich rodzin
Interne Kennung: F.261.1.2026 Część II
Haupteinstufung (cpv): 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)