2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacje i naprawy instalacji technologicznych basenów pływackich w obiektach administrowanych przez JW2063 na terenie kompleksów administrowanych przez Jednostkę Wojskową nr 2063
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego są konserwacje i naprawy instalacji technologicznych basenów pływackich w obiektach administrowanych przez JW2063 na terenie kompleksów administrowanych przez Jednostkę Wojskową nr 2063 (kod CPV: 50000000-5). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ. 3. Zamawiający w załącznikach nr 9.1 i 9.2 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”. 4. Zamawiający informuje, że złożenie oferty musi być poprzedzone odbyciem wizji lokalnej lub sprawdzeniem dokumentów dotyczących zamówienia jakie znajdują się w dyspozycji Zamawiającego, a jakie będą udostępniane podmiotom zgłaszającym chęć udziału w postępowaniu zgodnie z art. 131 ustawy Pzp. 5. Zamawiający zorganizuje WIZJĘ LOKALNĄ na terenie obiektów objętych postępowaniem w terminie: 1) 30.10.2025 roku o godzinie 09:00 - basen pływacki zlokalizowany na terenie kompleksu nr 3656 w budynku nr 23 ul. Żwirki i Wigury 103/105 w Warszawie, 2) 31.10.2025 roku o godzinie 09:00 - basen pływacki zlokalizowany na terenie kompleksu nr 1039 w budynku nr 5 ul. Ostroroga 35 w Warszawie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001