2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E ORAZ GAZU ZIEMNEGO ZAAZOTOWANEGO TYPU LS NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY SKARŻYSKO-KAMIENNA – DOTYCZY SZPITALA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ W TRZEBNICY
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E ORAZ GAZU ZIEMNEGO ZAAZOTOWANEGO TYPU LS NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY SKARŻYSKO-KAMIENNA – DOTYCZY SZPITALA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ W TRZEBNICY dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowa kompleksowa) i będzie wykonywane zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. 2. Szpitala im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy będzie zawierał umowę wynikającą z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E ORAZ GAZU ZIEMNEGO ZAAZOTOWANEGO TYPU LS NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY SKARŻYSKO-KAMIENNA – DOTYCZY SZPITALA IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ W TRZEBNICY dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający, działa w imieniu Szpitala im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy 4. Zamówienie – kompleksowa dostawa paliwa gazowego do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ: 1) Szacunkowe zapotrzebowanie paliwa gazowego w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r. wynosi 8 202 720,00 kWh.
Interne Kennung: ZP.271.45.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
655639-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.271.45.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
Additional classification (cpv): 65210000 Gas distribution
5. Lot
Lot: LOT-0001