655666-2026 - Ergebnis
Lettland – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Būvuzraudzības veikšana objektam “Vides pieejamības nodrošināšana publiskajā infrastruktūrā pēc adreses Rīgas iela 113/117, Līvāni, Līvānu novads”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvuzraudzības veikšana objektam “Vides pieejamības nodrošināšana publiskajā infrastruktūrā pēc adreses Rīgas iela 113/117, Līvāni, Līvānu novads”
Beschreibung: Būvuzraudzības veikšana objektam “Vides pieejamības nodrošināšana publiskajā infrastruktūrā pēc adreses Rīgas iela 113/117, Līvāni, Līvānu novads”
Interne Kennung: LNP 2026/39
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000