See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektiranje i izgradnja I. faze uređaja za pročišćavanje otpadnih voda Ivanec
Beschreibung: Funkcionalno-tehnička cjelina podrazumijeva UPOV koji se sastoji od: •pristupne prometnice, •ulazne crpne stanice, mehaničkog predtretmana, biološke obrade otpadne vode, obrade viška biološkog mulja i drugih otpada, •pratećih infrastrukturnih objekata i ostalih radova (upravna zgrada, garaža i radionica, laboratorij, priključci, interne prometnice i parkirališta, sustav zaštite od požara, interni sustav odvodnje, ograda, ulazna vrata, krajobrazno uređenje, sustav nadzora, osvjetljenje, oznake, i sl.)
Interne Kennung: VN-01-21 / Varkom 6002/25-VV
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252100 Bau von Kläranlagen
5. Los
Los: LOT-0000