2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Międzychodzie
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 4. Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów 5. Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia 6. Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ryzyka dewastacji
Interne Kennung: SWZ nr 55/2025/Międzychód
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa ubezpieczenia
Beschreibung: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia 4. Ubezpieczenie mienia od ognia i innych żywiołów 5. Ubezpieczenie szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia 6. Ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ryzyka dewastacji
Interne Kennung: SWZ NR 55/2025/MIĘDZYCHÓD