2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raadsinformatie Systeem BVEB
Beschreibung: Er is behoefte aan een modern RIS en Bestuurlijk Informatie Systeem college (BIS). De gemeenten Maasdriel en Zaltbommel zijn op zoek naar een ervaren totaaldienstverlener die verantwoordelijk wordt voor het leveren, implementeren en onderhouden van een nieuw Raadsinformatiesysteem (RIS) en Bestuurlijk Informatie Systeem (BIS). Dit nieuwe systeem moet toegankelijk, gebruiksvriendelijk en toekomst-bestendig zijn voor verschillende doelgroepen 1,00
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raadsinformatie Systeem
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één dienstverlener op het gebied van het leveren, implementeren en onderhouden van een Raadsinformatiesysteem (RIS). De huidige overeenkomst loop af op 1 april 2026. Het Raadsinformatiesysteem zoals uitgevraagd moet daarom per 1 april 2026 geïmplementeerd zijn en klaar voor gebruik.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft het recht deze basisduur van de (raam)overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden één (1) maal te verlengen, de eerste maal met een periode van drie (3 )jaar en de tweede maal met vier (4) keer een periode van één (1) jaar, eenzijdig uit te oefenen door Opdrachtgever. Derhalve is de maximale duur van de Overeenkomst tien (10) jaar en de Overeenkomst eindigt van rechtswege uiterlijk op (d.w.z. aan het einde van) 31 maart 2036.