2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen PO
Beschreibung: Het volgende wordt verstaan onder leermiddelen en diensten welke relevant zijn voor het primair onderwijs die passen binnen de scope van deze opdracht: Leermethoden, gebruiks- en verbruiksartikelen, waaronder: • Leerpakketten (Leermethoden incl. software); • Educatieve software (zowel methode-gebonden als methode-onafhankelijke software); • Spel- en ontwikkelingsmateriaal; • Creativiteits- handvaardigheidsartikelen; • Kantoorartikelen en schoolartikelen; • Bijbehorende dienstverlening (zoals implementatie van methodes, voorzien in een webshop, voorlichting/training, advies en accountmanagement). De afname bedroeg in 2024 ongeveer € 180.000,- inclusief btw (€ 137.500,- leermiddelen/gebruiksmaterialen en € 42.000,- ICT-licenties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1