655717-2026 - Ergebnis
Slowakei – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Rekonštrukcie a výstavba inžinierskych stavieb
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonštrukcie a výstavba inžinierskych stavieb
Beschreibung: Predmetom zákazky je vytvorenie dynamického nákupného systému, v ktorom budú vyhlasované zákazky na rekonštrukcie a výstavbu inžinierskych stavieb ako napr. miestnych ciest, parkovísk, odstavných plôch, spevnených plôch, verejných plôch, a s tým súvisiace práce. Rozsah verejného obstarávania – hlavný kód CPV: - 45200000 – 9: Práce na kompletnej alebo čiastočnej stavbe a práce inžinierskych stavieb Konkrétny rozsah predmetu zákazky ako aj jeho podrobná špecifikácia, bude súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému IS EVO.
Interne Kennung: 1/2024/LD
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001