See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów do szkół - realizacja zadań oświatowych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia podzielony został na pięć części: 1) Część I - Dowożenie i odwożenie dzieci do szkół podstawowych w Gminie Krobia w ramach usługi regularnych przewozów osób. 2) Część II – Dowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych do ZSS-Brzezie oraz do DPS-Chwałkowo. 3) Część III – Dowóz i odwóz dzieci klas IV na basen w Gostyniu ramach IV godz. wychowania fizycznego. 4) Część IV – Dowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych do SOSW w Rydzynie oraz Ośrodka Niepublicznego Trzyletniej Szkoły Przysposabiającej do pracy Totus Tuus w Dąbczu. 5) Część V – Dowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pudliszkach.
Vorherige Bekanntmachung: 440991-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dowóz uczniów do szkół - realizacja zadań oświatowych
Beschreibung: Dowożenie i odwożenie dzieci do szkół podstawowych w Gminie Krobia w ramach usługi regularnych przewozów osób
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dowóz uczniów do szkół - realizacja zadań oświatowych
Beschreibung: Dowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych do ZSS-Brzezie oraz do DPS-Chwałkowo
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dowóz uczniów do szkół - realizacja zadań oświatowych
Beschreibung: Dowóz i odwóz dzieci klas IV na basen w Gostyniu ramach IV godz. wychowania fizycznego
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dowóz uczniów do szkół - realizacja zadań oświatowych
Beschreibung: Dowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych do SOSW w Rydzynie oraz Ośrodka Niepublicznego Trzyletniej Szkoły Przysposabiającej do pracy Totus Tuus w Dąbczu
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dowóz uczniów do szkół - realizacja zadań oświatowych
Beschreibung: Dowóz i odwóz dzieci niepełnosprawnych do Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pudliszkach