655757-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Entwicklung von IT-Software – 2026_PAP_BF-CHAIN_02 Servicii de dezvoltare software aplicație informatică eBon Manager
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026_PAP_BF-CHAIN_02 Servicii de dezvoltare software aplicație informatică eBon Manager
Beschreibung: Servicii de dezvoltare software aplicație informatică eBon Manager, conform cerințelor din Caietul de sarcini. Activitățile solicitate sunt următoarele: A#1 Analiza situației existente în vederea proiectării aplicației informatice eBon Manager A#2 Proiectarea și dezvoltarea tuturor componentelor sistemului informatic eBon Manager A#3 Testarea, validarea și acceptanța sistemului informatic eBon Manager A#4 Punerea în producție a aplicației eBon Manager, la data Milestone MI A#5 Elaborarea și actualizarea documentației aferente aplicației informatice eBon Manager A#6 Instruirea personalului beneficiarului A#7 Activitatea de management de proiect Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări/informații suplimentare înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet la solicitările de clarificări/informații suplimentare primite în termen cel târziu în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 2026_PAP_BF-CHAIN_02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212517 Entwicklung von IT-Software
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de dezvoltare software aplicație informatică eBon Manager, conform cerințelor din Caietul de sarcini. Activitățile solicitate sunt următoarele: A#1 Analiza situației existente în vederea proiectării aplicației informatice eBon Manager A#2 Proiectarea și dezvoltarea tuturor componentelor sistemului informatic eBon Manager A#3 Testarea, validarea și acceptanța sistemului informatic eBon Manager A#4 Punerea în producție a aplicației eBon Manager, la data Milestone MI A#5 Elaborarea și actualizarea documentației aferente aplicației informatice eBon Manager A#6 Instruirea personalului beneficiarului A#7 Activitatea de management de proiect
Interne Kennung: 1
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72212517 IT software development services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Bucureşti (RO321)
Country: Romania
Additional information: - Sediul Centrului Național pentru Informații Financiare (CNIF) - Sediile beneficiarilor de business din București - Sediul prestatorului, după caz
Value