655773-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Schneeräumung – Zimsko vzdrževanje cest in ostalih javnih površin v Občini Idrija v obdobju od 1.11..2026 do 31.10.2028 – 2. ponovitev
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimsko vzdrževanje cest in ostalih javnih površin v Občini Idrija v obdobju od 1.11..2026 do 31.10.2028 – 2. ponovitev
Beschreibung: Zimsko vzdrževanje cest in ostalih javnih površin v Občini Idrija v obdobju od 1.11..2026 do 31.10.2028 – 2. ponovitev
Interne Kennung: JN-9/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Naročnik je predhodno že dvakrat izvajal javno naročilo z istim predmetom. Prvič je za nekatere sklope dobil previsoke ponudbe, ki jih je zavrnil kot nedopustne. Za nekatere sklope ponudb ni prejel. Naročilo je s spremenjenimi pogoji ponavljal, vendar je postopek ustavil zaradi razlogov na svoji strani. predmetno javno naročilo se objavlja s ponovno spremenjenimi pogoji, predvsem v smislu določanja ocenjene vrednosti in zagotovljenih sredstev, pa tudi pogojev glede obračuna in priznanja ur. Ker naročnik storitve potrebuje že 1.11. ko se pričenjajo aktivnosti zimske službe, predmetno javno naročilo objavlja s krajšim rokom za oddajo ponudb skladno z 4. odstavkom 40. člena ZJN-3
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Črni Vrh
Beschreibung: Črni Vrh
Interne Kennung: 555875
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Los: LOT-0002
Titel: Godovič
Beschreibung: Godovič
Interne Kennung: 555876
Los: LOT-0003
Titel: Zavratec pluženje
Beschreibung: Zavratec pluženje
Interne Kennung: 555877
Los: LOT-0004
Titel: Zavratec posipanje
Beschreibung: Zavratec posipanje
Interne Kennung: 555878
Los: LOT-0005
Titel: Dole
Beschreibung: Dole
Interne Kennung: 555879
Los: LOT-0006
Titel: Jelični Vrh
Beschreibung: Jelični Vrh
Interne Kennung: 555880
Los: LOT-0007
Titel: Dole Gore
Beschreibung: Dole Gore
Interne Kennung: 555881
Los: LOT-0008
Titel: Ledine
Beschreibung: Ledine
Interne Kennung: 555882
Los: LOT-0009
Titel: Idrijske Krnice
Beschreibung: Idrijske Krnice
Interne Kennung: 555883
Los: LOT-0010
Titel: Vojsko
Beschreibung: Vojsko
Interne Kennung: 555884
Los: LOT-0011
Titel: Sp. Idrija
Beschreibung: Sp. Idrija
Interne Kennung: 555885
Los: LOT-0012
Titel: Idrija
Beschreibung: Idrija
Interne Kennung: 555886
Los: LOT-0013
Titel: Pomoč naročniku
Beschreibung: Pomoč naročniku
Interne Kennung: 555887
655773-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-9/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Črni Vrh
Description: Črni Vrh
Internal identifier: 555875
Additional classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Lot: LOT-0002
Title: Godovič
Description: Godovič
Internal identifier: 555876
Lot: LOT-0003
Title: Zavratec pluženje
Description: Zavratec pluženje
Internal identifier: 555877
Lot: LOT-0004
Title: Zavratec posipanje
Description: Zavratec posipanje
Internal identifier: 555878
Lot: LOT-0005
Title: Dole
Description: Dole
Internal identifier: 555879
Lot: LOT-0006
Title: Jelični Vrh
Description: Jelični Vrh
Internal identifier: 555880
Lot: LOT-0007
Title: Dole Gore
Description: Dole Gore
Internal identifier: 555881
Lot: LOT-0008
Title: Ledine
Description: Ledine
Internal identifier: 555882
Lot: LOT-0009
Title: Idrijske Krnice
Description: Idrijske Krnice
Internal identifier: 555883
Lot: LOT-0010
Title: Vojsko
Description: Vojsko
Internal identifier: 555884
Lot: LOT-0011
Title: Sp. Idrija
Description: Sp. Idrija
Internal identifier: 555885
Lot: LOT-0012
Title: Idrija
Description: Idrija
Internal identifier: 555886
Lot: LOT-0013
Title: Pomoč naročniku
Description: Pomoč naročniku
Internal identifier: 555887