655792-2025 - Ergebnis
Polen – Arbeitsplätze – Dostawa stacji roboczej z monitorem dla jednostki organizacyjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa stacji roboczej z monitorem dla jednostki organizacyjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczej z monitorem dla jednostki organizacyjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 2.Kody zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): 30214000-2 Stacja robocza 30231300-0 Monitor ekranowy
Vorherige Bekanntmachung411130-2025
Interne KennungRZP/PN/45/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczej z monitorem dla jednostki organizacyjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. 2.Kody zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): 30214000-2 Stacja robocza 30231300-0 Monitor ekranowy 3.Oferta musi obejmować całość zamówienia – Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 4.Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został ujęty w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ), Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ), Warunkach i terminach gwarancji (załącznik nr 4 do SWZ) oraz Wzorze umowy (załącznik nr 6 do umowy).