2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová příprava: Obnova areálu ZŠ Dukelské
Beschreibung: Předmětem zakázky je provedení projektové dokumentace „Obnova areálu ZŠ Dukelské“, související průzkumy (především stavebně technický průzkum), inženýrská činnost, a výkon dozoru projektanta a další související práce a dodávky.
Interne Kennung: P25V00008010
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Důvodem pro prodloužení lhůty pro podání žádosti o povolení je, pokud orgán veřejné moci nebo správce dopravní či technické infrastruktury nevydá akt, stanovisko či vyjádření do 30 dnů poté co obdržel řádnou a úplnou žádost; a to o dobu, která 30 dnů překračuje.