See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie echipamente "Lot 1 Linie de depunere de tip roll-to-roll pentru membrane polimerice pentru pile de combustibil si Lot 2 Linie de depunere de tip roll-to-roll pentru electrozi pentru baterii de tip Litiu-Ion"
Beschreibung: Achizitie echipamente " Lot 1 Linie de depunere de tip roll-to-roll pentru membrane polimerice pentru pile de combustibil si Lot 2 Linie de depunere de tip roll-to-roll pentru electrozi pentru baterii de tip Litiu-Ion". Autoritatea contractanta va raspunde la orice solicitare de clarificare, in mod clar, complet si fara ambiguitati in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile.
Interne Kennung: 2538104_2026_PAAPD1583678
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38654000 Mikrofilm- und Mikrofichegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1 Linie de depunere de tip roll-to-roll pentru membrane polimerice pentru pile de combustibil.
Beschreibung: Achizitie Linie de depunere de tip roll-to-roll pentru membrane polimerice pentru pile de combustibil.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2 Linie de depunere de tip roll-to-roll pentru electrozi pentru baterii de tip Litiu-Ion.
Beschreibung: Lot 2 Linie de depunere de tip roll-to-roll pentru electrozi pentru baterii de tip Litiu-Ion
Interne Kennung: 2