2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŻYWIENIE PACJENTÓW SP ZOZ W USTRZYKACH DOLNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług całodziennego żywienia pacjentów hospitalizowanych w szpitalu w Ustrzykach Dolnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i obowiązki Wykonawcy określa Załącznik nr 1A do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001