See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankondiging vrijwillige transparantie Printservice Belastingen en ontsluiten middels MIjnOverheid
Beschreibung: Het is de intentie om met de huidige leverancier Data-B een overeenkomst op te stellen voor een periode van 12 maanden, tot er een nieuwe aanbesteding is afgerond. Betreft het jaarlijks verzorgen van het printwerk van circa 40.000 aanslagen gemeentelijke belastingen, WOZ-beschikkingen en huurders WOZ-beschikkingen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Printservice Belastingen en ontsluiten middels MIjnOverheid
Beschreibung: Perceel
Interne Kennung: 1