See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Határrendészeti eszközök beszerzése
Beschreibung: A Rendőrségi Oktatási és Kiképző Központ (a továbbiakban: ROKK) a Interreg VI. Románia – Magyarország Program "Together for a safer area - SAFE (Együtt egy biztonságosabb térségért) - ROHU00634" tárgyú projektben vesz részt, ennek keretében közbeszerzési eljárást kíván lefolytatni. 1.rész:Optikai azonosítójel- és fémvizsgáló berendezések – 1 db 2.rész: Lézergravírozó és anyagtartó állvány – 1 db 3.rész: 3D nyomtató és tartozékai – 2 db 4.rész: VR szemüveg és tartozékai – 25 db (készlet) 5.rész: Digitális mikroszkóp és állvány – 5 db (készlet) 6.rész: Nagyteljesítményű mikroszkóp – 1 db 7.rész: 3D szkennerek – 2 db 8.rész: Nagyteljesítményű nyomtatók – 2 db 9.rész: Hordozható okmányvizsgálati eszközök és kiegészítők – 1 db (készlet) 10.rész: VIN vésőgép (karcoló) – 1 db 11.rész: VIN pontbeütő – 1 db 12.rész: Laptopok és munkaállomások – 2 db A beszerzendő termékek tervezett mennyiségét és jellemzőit a műszaki leírás tartalmazza. A közbeszerzési eljárás eredményeként minden részben adásvételi szerződés kerül megkötésre a nyertes Ajánlattevővel. A szerződés hatálya: a Felek általi aláírás napján lép hatályba. Teljesítési határidő: a szerződés hatályba lépésétől számított 30 naptári napon belül. Ajánlatkérő a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet ( a továbbiakban:_ Korm. rendelet) 46.§ (3) bekezdése alapján felhívja a figyelmet, hogy ahol az eljárást megindító felhívásban, a közbeszerzési és a műszaki dokumentációban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, illetve a megnevez, ez csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történik, és ott minden esetben a "vagy azzal egyenértékű" kifejezést is érteni kell. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata.
Vorherige Bekanntmachung: 418957-2026
Interne Kennung: EKR000946272026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: AK jelen eljárásban alkalmazza a Kbt. 81. § (5) bekezdését. AK az értékelési sorrendben legkedvezőbb vagy a legkedvezőbb és az azt követő egy vagy több legkedvezőbb ajánlattevő tekintetében végzi el a bírálatot.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Digitális mikroszkóp és állvány
Beschreibung: Határrendészeti eszközök beszerzése keretein belül digitális mikroszkóp és állvány beszerzése. Mennyiség: 5 db (készlet) A részletes műszaki paramétereket és az elvárt minimumkövetelményeket, valamint a szerződéses feltételeket a műszaki dokumentáció és a szerződéstervezet tartalmazza. Az ajánlati árnak valamennyi, a szerződésszerű teljesítéssel kapcsolatban felmerülő költséget tartalmaznia kell, ezen felül további járulékos költségeket nyertes Ajánlattevő nem számíthat fel. A közbeszerzési eljárás eredményeként adásvételi szerződés kerül megkötésre a nyertes Ajánlattevővel. Teljesítési határidő a szerződés hatályba lépésétől számított 30 naptári nap. Jótállás kötelező időtartama: legalább 12 hónap.
Interne Kennung: EKR000946272026/5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212300 Konstruktionen und Teile davon
Menge: 5 Stück