See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicinski potrošni material 2026- razno
Beschreibung: Sukcesivna dobava medicinskega potrošnega materiala za potrebe SBJ za obdobje 2 let z možnostjo podaljšanja
Interne Kennung: JN11/2026 (JN-72815)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 26 A ARTROSKOPSKI MATERIAL
Beschreibung: Javno naročilo je razdeljeno na odprte in zaprte sklope. Zaprti sklopi so razdeljeni na podsklope in ponudnik mora oddati ponudbo za vse artikle znotraj podsklopa. Pri odprtih sklopih ponudniki oddajajo ponudbo za posamezen artikel.
Interne Kennung: 555800
Los: LOT-0002
Titel: 26K0 OPERACIJSKI PRIPOMOČKI
Beschreibung: Zaprt sklop
Interne Kennung: 555801
Los: LOT-0003
Titel: 26K1/A OSTALI MED. POTR. MATERIAL -zaprt sklop
Beschreibung: Zaprt sklop razdelejen na podsklope.
Interne Kennung: 555802
Los: LOT-0004
Titel: 26K1/B OSTALI MEDICINSKI POTROŠNI MATERIAL
Beschreibung: Odprt sklop
Interne Kennung: 555803
Los: LOT-0005
Titel: 26R ROKAVICE
Beschreibung: Zaprt sklop.
Interne Kennung: 555804
Los: LOT-0006
Titel: 26X PRIPOMOČKI ZA RESPIRACIJO
Interne Kennung: 555805