See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie zielenią ul. Prymasa Józefa Glempa od al. Niepodległości do ronda turbinowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie zielenią terenów zlokalizowanych przy ul. Prymasa Józefa Glempa od al. Niepodległości do ronda turbinowego, zgodnie z dokumentacją projektową, przedmiarem robót i specyfikacją techniczną. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 1) przygotowanie podłoża do sadzenia krzewów liściastych i iglastych, bylin (łącznie z opaską z grysu) z obniżeniem poziomu gruntu do nasadzeń o 12-15 cm – 6756 m²; 2) wykonanie nasadzeń: a) drzew liściastych: - wiśnia piłkowana - Prunus serrulata „Kanzan” - 30 szt., - wiśnia piłkowana - Prunus serrulata „Royal Burgundy” - 16 szt., - klon pospolity - Acer platanoides - 10 szt., b) krzewów liściastych: - berberys Thunberga - Berberis thunbergii „Atropurpurea Nana” - 278 szt., - berberys Thunberga - Berberis thunbergii „Green Carpet” - 1266 szt., - berberys Thunberga odm. bordowo-różowa - Berberis thunbergii „Pink Queen” - 326 szt., - berberys Thunberga - Berberis thunbergii „Red Pillar” - 327 szt., - dereń biały - Cornus alba „Sibirica” - 532 szt., - irga błyszcząca - Cotoneaster lucidus - 2644 szt., - irga szwedzka - Cotoneaster x suecius „Coral Beauty'” - 487 szt., - trzmielina Fortunea odm. żółta - Euonymus fortunei „Emerald and Gold” - 538 szt., - pęcherznica kalinolistna - Physocarpus opulifolius „Luteus” - 444 szt., - pięciornik krzewiasty odm. różowa - Potentilla fruticosa „Princess“ - 1275 szt., - róża pomarszczona - Rosa rugosa „Hansa“ - 766 szt., - tawuła japońska - Spirea japonica „Anthony Waterer“ - 2249 szt., - tawuła japońska - Spirea japonica „Albiflora“ - 502 szt., - Spirea densiflora - 1728 szt., - tawuła japońska - Spirea japonica „Goldmoud“ - 1814 szt., - tawuła japońska - Spirea japonica „Goldflame“ - 650 szt., - tawuła japońska - Spirea japonica „Crispa“ - 238 szt., - śnieguliczka - Symphoricarpos x chenaulti „Hancock“ - 531 szt., - pęcherznica kalinolistna - Physocarpus opulifolius „Lady in Read” - 1085 szt., - krzewuszka cudowna - Sorbaria sorbifolia „Sem“ tawlina jarzębolistna Waigela florida „Nana Variegata“ - 461 szt., - krzewuszka cudowna odm. różowo-bordowa - Waigela florida „Red Princes” - 2076 szt., - dereń biały - Cornus alba „Sibirica Variegata” - 282 szt., - lilaka Meyera - Syringa meyeri „Palibin“ - 1305 szt., c) krzewów iglastych: - jałowiec pospolity - Juniperus communis „Repanda‘ - 176 szt., d) bylin: - liliowiec ogrodowy - Hemerocalis „Strawbery'” - 87 szt., - liliowiec ogrodowy - Hemerocalis „Sammer Wine'“ - 236 szt., - liliowiec ogrodowy - Hemerocalis „Stella de Oro” - 107 szt., - liliowiec ogrodowy - Hemerocalis „Final Touch” - 159 szt. 3) założenie trawnika z siewu – 260 m²; 4) wykonanie nawierzchni z grysu różnobarwnego grubości 3-4 cm na agrowłókninie o gramaturze 100 - 765 m²; 5) wykonanie ściółkowania przekompostowaną kora sosnową gr. 5-7 cm na agrowłókninie – 6756 m²; 6) założenie obrzeży rabaty z kostki betonowej szarej o proponowanych wymiarach 6x10x10 cm – 118 m.b. 7) zamontowanie worków kroplujący do nawadniania drzew 60 l, kolor zielony mocowany na zamek błyskawiczny – 56 szt. 8) wykonanie obrzeży rabaty z Eko-Bord – 100 – 87 szt. 9) utrzymanie i pielęgnacja zieleni – 7016 m² w pierwszym roku, zakres prac obejmuje: - cięcie wiosenne krzewów, - utylizację materiału, odchwaszczanie, - nawadnianie, - koszenie trawników; 10) utrzymanie i pielęgnacja zieleni – 7016 m² w drugim roku, zakres prac obejmuje: - cięcie wiosenne krzewów, - utylizację materiału, odchwaszczanie, - nawadnianie, - koszenie trawników; 11) utrzymanie i pielęgnacja zieleni – 7016 m² w trzecim roku, zakres prac obejmuje: - cięcie wiosenne krzewów, - utylizację materiału, odchwaszczanie, - nawadnianie, - koszenie trawników. 12) przekazanie zagospodarowanych terenów zielonych Zamawiającemu (planowany termin IV kwartał 2028 r.) z załączoną pełną dokumentacją powykonawczą oraz opracowaną przez Wykonawcę dalszą instrukcję pielęgnacji trawników. 3. Szczegółowy opis przedmiotu, w tym wymagany gatunek, obwód pnia/wysokość oraz wymagana ilość drzew, krzewów i roślin bylinowych, wymagania jakościowe i wymagane minimalne parametry techniczne zawarte są w zał. nr 2a i nr 2b do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: ZZP.271.1.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: .
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001