2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa w zakresie transportu sanitarnego z podstawowym zespołem ratownictwa
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa w zakresie transportu sanitarnego z podstawowym zespołem ratownictwa medycznego (skład karetki: co najmniej dwie osoby – pielęgniarka lub ratownik medyczny). Jeśli żaden z członków nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych, trzecią osobą w zespole może być kierowca –– zgodnie warunkami zawartymi w załączniku nr 2 do Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu ratownictwa medycznego z dnia 4 lutego 2019 r. (Dz. U. z 2019 r. poz. 237) , zapisami zawartymi w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik nr 2 do SWZ oraz w istotnych postanowieniach umowy – załącznik nr 4 do SWZ. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na pakiety.
Interne Kennung: DZP/PN/80/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający w oparciu o art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert. Ogłoszenie o profilu nabywcy zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Zamawiający zamieścił Ogłoszenie o profilu nabywcy oraz Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert na własnej stronie internetowej w zakładce Profil Nabywcy.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wykonawca wraz z ofertą składa: 1) Formularz ofertowy – załącznik nr 1 do SWZ, 2) Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ; 3) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) - załącznik nr 3 do SWZ; 4) Oświadczenia, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2024 poz. 507) oraz nie podlega zakazowi udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych na podstawie artykułu 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, z późn. zm.) – załącznik nr 5 do SWZ, 5) Pełnomocnictwo w przypadku, gdy uprawnienie do podpisania oferty nie wynika z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wraz z określeniem jego zakresu sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa w zakresie transportu sanitarnego z podstawowym zespołem ratownictwa medycznego (skład karetki: co najmniej dwie osoby – pielęgniarka lub ratownik medyczny). Jeśli żaden z członków nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych, trzecią osobą w zespole może być kierowca –– zgodnie warunkami zawartymi w załączniku nr 2 do Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu ratownictwa medycznego z dnia 4 lutego 2019 r. (Dz. U. z 2019 r. poz. 237) , zapisami zawartymi w formularzu asortymentowo-cenowym – załącznik nr 2 do SWZ oraz w istotnych postanowieniach umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/PN/80a/2025