2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług kompleksowego sprzątania pomieszczeń i terenu zewnętrznego Sądu Okręgowego w Siedlcach i Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego sprzątania pomieszczeń i terenów zewnętrznych Sądu Okręgowego w Siedlcach i Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części CZĘŚĆ NR 1 Kompleksowe usługi sprzątania pomieszczeń i terenów zewnętrznych Sądu Okręgowego w Siedlcach przy ul. Sądowej 2 i ul. Kazimierzowskiej 31. CZĘŚĆ NR 2 Kompleksowe usługi sprzątania pomieszczeń oraz terenu zewnętrznego Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim przy ul. ks. Bosco 3. Opis zawiera załącznik nr 1 i nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.261.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe usługi sprzątania pomieszczeń i terenów zewnętrznych Sądu Okręgowego w Siedlcach przy ul. Sądowej 2 i ul. Kazimierzowskiej 31
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego sprzątania pomieszczeń i terenów zewnętrznych Sądu Okręgowego w Siedlcach przy ul. Sądowej 2 i ul. Kazimierzowskiej 31. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia dla Części nr 1 zawierają załącznik nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia i załącznik nr 12 do SWZ Wzór umowy.
Interne Kennung: ZP.261.4.20251
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowe usługi sprzątania pomieszczeń oraz terenu zewnętrznego Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim przy ul. ks. Bosco 3.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kompleksowego sprzątania pomieszczeń i terenów zewnętrznych Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim przy ul. ks. Bosco 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia dla Części nr 2 zawierają załącznik nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 12 do SWZ Wzór umowy.
Interne Kennung: ZP.261.4.2025 2