2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa trzech autobusów miejskich używanych dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zgorzelcu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech (3) sztuk używanych autobusów niskopodłogowych. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załącznikach nr 1 do SWZ – minimalne parametry techniczne. Warunki realizacji zamówienia zawarto w załączniku nr 7 do SWZ – projekt umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych określonych w rozdziale X lit. A i B SWZ. 3. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych: 1) w celu potwierdzenia zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami Zamawiającego określonymi w SWZ: a) opis przedmiotu zamówienia z wypełnioną kolumną parametr oferowany (wg załącznika nr 1 do SWZ); b) karty katalogowe/foldery ze zdjęciem oferowanego przedmiotu zamówienia z dokładnym opisem w języku polskim z zaznaczeniem, której pozycji zamówienia dotyczą; 2) Jeżeli Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt 1, lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wzywa do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 3) Przepisu pkt 2 nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub, pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001