See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sisäinen kilpailutus (DPS) Taimet: Kaisaniemenpuisto vaihe 4, Svante Olssonin puistokujan koivut
Beschreibung: Helsingin kaupungin kaupunkiympäristön toimiala on pyytänyt tarjouksia Kaisaniemenpuisto vaihe 4, Svante Olssonin puistokujan koivut. Hankinta kuuluu luokkaan 1 Helsingin kaupungin dynaamisessa hankintajärjestelmässä "Helsingin kaupunkiympäristön toimialan taimien ja niihin liittyvien palveluiden hankinta". Voittajaksi on valittu kokonaistaloudellisesti edullisin tarjous.
Interne Kennung: HEL 2026-008503
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
5. Los
Los: LOT-0000