See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości w pomieszczeniach IPN na terenie Warszawy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług, polegających na kompleksowym utrzymaniu czystości w pomieszczeniach Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zlokalizowanych w Warszawie przy: Część I a) Pl. Krasińskich 2/4/6 o łącznej powierzchni 2 747 m2; b) ul. Marszałkowskiej 21/25 o łącznej powierzchni 1 206,84 m2; c) ul. Marszałkowskiej 107 o łącznej powierzchni 1 944,96 m2; Część II a) ul. Kłobuckiej 21, budynek D o łącznej powierzchni 1927,60 m2; b) ul. Kłobuckiej 21, budynek A o łącznej powierzchni 405,65 m2; c) ul. Kłobuckiej 21, budynek B o łącznej powierzchni 3910,19 m2; Cześć III a) ul. Janusza Kurtyki 1 o łącznej powierzchni 7 709,82 m2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia dla Części I, II i III.
Interne Kennung: BAG-55/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług, polegających na kompleksowym utrzymaniu czystości w pomieszczeniach Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zlokalizowanych w Warszawie przy: Część I a) Pl. Krasińskich 2/4/6 o łącznej powierzchni 2 747 m2; b) ul. Marszałkowskiej 21/25 o łącznej powierzchni 1 206,84 m2; c) ul. Marszałkowskiej 107 o łącznej powierzchni 1 944,96 m2; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia dla Części I.
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług, polegających na kompleksowym utrzymaniu czystości w pomieszczeniach Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zlokalizowanych w Warszawie przy: Część II a) ul. Kłobuckiej 21, budynek D o łącznej powierzchni 1927,60 m2; b) ul. Kłobuckiej 21, budynek A o łącznej powierzchni 405,65 m2; c) ul. Kłobuckiej 21, budynek B o łącznej powierzchni 3910,19 m2; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia dla Części II.
Interne Kennung: Część II
Los: LOT-0003
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług, polegających na kompleksowym utrzymaniu czystości w pomieszczeniach Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zlokalizowanych w Warszawie przy: Cześć III a) ul. Janusza Kurtyki 1 o łącznej powierzchni 7 709,82 m2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia dla Części III.
Interne Kennung: Część III
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BAG-55/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część I
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część II
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część III