See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lauaarvutite ja monitoride ostmine ja rentimine raamlepinguga (minikonkursid)
Beschreibung: Riigi Info- ja Kommunikatsioonitehnoloogia Keskus (RIT) hangib Vabariigi Valitsuse 14.04.2022 korralduse nr 119 alusel keskselt kontoritöökoha lauaarvuteid ja monitore. Riigihanke tulemusel sõlmitud raamleping laieneb kõigile riigiasutustele, kes on vastavas korralduses nimetatud, lisaks juriidilistele isikutele, kes on volitanud RIT-i riigihanget korraldama (ühishankijad, kes on toodud ühishankijate nimekirjas) ja vabatahtliku keskse hankimise kaudu soetajatele. Raamlepingu alusel sõlmitakse hankelepinguid nii asjade väljaostmiseks (asja omandamise õigusega) kui ka rentimiseks (asja omandamise õiguseta). Hankelepingute esemeks on lauaarvutid ja monitorid koos lisaseadmete ja -komponentidega ning tarkvaralitsentsidega. Eeldatav maksumus on määratud teatud varuga, et võimalikud tulevikus tekkivad vajadused mahuks raamlepingu eeldatava maksumuse piiresse. Tulenevalt Euroopa Kohtu praktikast tuleb raamleping lugeda lõppenuks, kui määratud eeldatava maksumuse ülempiir on täitunud. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 275497-0000
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
Los: LOT-0000