2. Verfahren
Verfahren
Titel: Péče o výsadby a provádění náhradních výsadeb
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude provádění náhradních výsadeb a odborné péče o výsadby dřevin rostoucích kolem pozemních komunikací a na pozemcích určených k realizaci náhradních výsadeb.
Interne Kennung: 01CS-000396
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Náhradní výsadba stromů a následná péče v lokalitě: Stod, Železná Ruda, Dobřany
Beschreibung: Nařízená náhradní výsadba zeleně a následná péče za pokácené dřeviny na základě rozhodnutí MěÚ Stod a Železná Ruda a na základě závazného stanoviska MěÚ Stod.
Interne Kennung: 06EU-007089