2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fietsleaseregeling
Beschreibung: Gemeenschappelijke regeling GR de Bevelanden, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor een fietsleaseregeling aan te besteden. De dienstverlener wordt hierna aangeduid als (potentiële) inschrijver of opdrachtnemer. meerjarenovereenkomst voor het leasen van fietsen voor medewerkers middels de fietsleaseregeling
Interne Kennung: K011732
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De ingangsdatum van de overeenkomst is naar verwachting 1 februari 2027. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van drie (3) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 januari 2030. De overeenkomst kan 1 keer worden verlengd voor de duur van één jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging.
2. Procedure
Procedure
Title: Fietsleaseregeling
Internal identifier: K011732
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66114000 Financial leasing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: