See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie majątku, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia komunikacyjne Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu Sp. z o.o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Ubezpieczenie majątku, odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia komunikacyjne Miejskiego Zakładu Komunikacji w Toruniu Sp. z o.o.”. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 usługi ubezpieczeniowe; 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty; 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej; 66516100-1 usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej; 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Część I zamówienia – Ubezpieczenia majątku i OC: a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, c) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością i posiadanym mieniem, d) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z posiadaniem i eksploatacją taboru szynowego, Część II zamówienia - Ubezpieczenia komunikacyjne: a) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, b) ubezpieczenie autocasco, c) ubezpieczenie NNW pracowników Zamawiającego, d) ubezpieczenie NNW pasażerów, e) ubezpieczenie assistance. Część III zamówienia - Ubezpieczenie casco pojazdów szynowych. 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji: W części I: W ramach prawa opcji Zamawiający może zgłosić do ubezpieczenia nowe środki trwałe na łączną szacowaną sumą ubezpieczenia 89.292.630 zł. Powyższe środki trwałe zostały opisana w OPZ. Zostaną objęte ubezpieczeniem na tych samych zasadach i według tych samych stawek, które zostały wskazane w ofercie wykonawcy dla ubezpieczenia mienia. Zamawiający skorzysta z prawa opcji, jeżeli środki trwałe nabędzie w okresie trwania umowy ubezpieczenia i będzie dysponował środkami na zapłatę składki. W części II: W ramach prawa opcji Zamawiający może zgłosić do ubezpieczenia OC p.p.m., autocasco, NNW i assistance pojazdy, które zostaną nabyte przed lub w trakcie trwania okresu ubezpieczenia, opisane w OPZ. Pojazdy te zostaną objęte ubezpieczeniem na tych samych zasadach i według tych samych stawek, które zostały wskazane w ofercie Wykonawcy dla takich rodzajów pojazdów. Zamawiający skorzysta z prawa opcji, jeżeli pojazdy zostaną mu dostarczone w okresie trwania umowy ubezpieczenia i będzie dysponował środkami na zapłatę składki. W części III: W ramach prawa opcji Zamawiający może zgłosić do ubeczenia casco taboru szynowego pojazdy, które zostaną nabyte przed lub w trakcie okresu ubezpieczenia opisane w OPZ. Pojazdy te zostaną objęte ubezpieczeniem na tych samych zasadach i według tych samych stawek, które zostały wskazane w ofercie Wykonawcy dla takich rodzajów pojazdów. Zamawiający skorzysta z prawa opcji, jeżeli pojazdy zostaną mu dostarczone w okresie trwania umowy ubezpieczenia i będzie dysponował środkami na zapłatę składki. 7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 388 pkt.2 lit. c) pzp w wysokości 20% wartości zamówienia podstawowego dla każdej z części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenia majątku i OC
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W części I: W ramach prawa opcji Zamawiający może zgłosić do ubezpieczenia nowe środki trwałe na łączną szacowaną sumą ubezpieczenia 89.292.630 zł. Powyższe środki trwałe zostały opisana w OPZ. Zostaną objęte ubezpieczeniem na tych samych zasadach i według tych samych stawek, które zostały wskazane w ofercie wykonawcy dla ubezpieczenia mienia. Zamawiający skorzysta z prawa opcji, jeżeli środki trwałe nabędzie w okresie trwania umowy ubezpieczenia i będzie dysponował środkami na zapłatę składki.
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenia komunikacyjne
Beschreibung der Optionen: W części II: W ramach prawa opcji Zamawiający może zgłosić do ubezpieczenia OC p.p.m., autocasco, NNW i assistance pojazdy, które zostaną nabyte przed lub w trakcie trwania okresu ubezpieczenia, opisane w OPZ. Pojazdy te zostaną objęte ubezpieczeniem na tych samych zasadach i według tych samych stawek, które zostały wskazane w ofercie Wykonawcy dla takich rodzajów pojazdów. Zamawiający skorzysta z prawa opcji, jeżeli pojazdy zostaną mu dostarczone w okresie trwania umowy ubezpieczenia i będzie dysponował środkami na zapłatę składki.
Los: LOT-0003
Titel: Ubezpieczenie casco pojazdów szynowych.