See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA SPRZĄTANIA POWIERZCHNI WEWNĘTRZNYCH BUDYNKÓW W 2027 – 2028 ROKU (3 ZADANIA).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków w 2027 -2028 roku (3 zadania): Część I Grupa Zabezpieczenia Koszalin; Część II Grupa Zabezpieczenia Kołobrzeg; Część III Grupa Zabezpieczenia Darłowo, zgodnie z zapisami Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru usług (Załącznik nr 1 do Zaproszenia) oraz Projektem umowy (Załącznik nr 2 do Zaproszenia).
Interne Kennung: 4/OiB/UE/U/Infrastr./26
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Grupa Zabezpieczenia Koszalin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków w 2027 -2028 roku (3 zadania): Część I Grupa Zabezpieczenia Koszalin, zgodnie z zapisami Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru usług (Załącznik nr 1 do Zaproszenia) oraz Projektem umowy (Załącznik nr 2 do Zaproszenia).
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część II Grupa Zabezpieczenia Kołobrzeg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków w 2027 -2028 roku (3 zadania): Część II Grupa Zabezpieczenia Kołobrzeg, zgodnie z zapisami Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru usług (Załącznik nr 1 do Zaproszenia) oraz Projektem umowy (Załącznik nr 2 do Zaproszenia).
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część III Grupa Zabezpieczenia Darłowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków w 2027 -2028 roku (3 zadania): Część III Grupa Zabezpieczenia Darłowo, zgodnie z zapisami Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru usług (Załącznik nr 1 do Zaproszenia) oraz Projektem umowy (Załącznik nr 2 do Zaproszenia).
Interne Kennung: 3