See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej
Beschreibung: Dostawa aparatury kontrolnej i badawczej w podziale na 13 pakietów (części). Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 450381-2026
Interne Kennung: ZP.261.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Zakup i dostawa fabrycznie nowego inkubatora CO2
Beschreibung: Zakup i dostawa fabrycznie nowego inkubatora CO2 - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Inkubator CO2 do hodowli tkankowych wraz z reduktorem CO2 oraz podstawą mobilną umożliwiającą ustawienie dwóch inkubatorów w układzie pionowym
Beschreibung: Inkubator CO2 do hodowli tkankowych wraz z reduktorem CO2 oraz podstawą mobilną umożliwiającą ustawienie dwóch inkubatorów w układzie pionowym - 1 zestaw. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Inkubatory CO2
Beschreibung: Inkubator przenośny CO2 do hodowli tkankowych/komórkowych umożliwiający przenoszenie hodowanych komórek/tkanek pomiędzy pomieszczeniami/budynkami w warunkach zbliżonych do warunków hodowli - 2 zestawy. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dostawa inkubatora z regulowaną atmosferą CO2, z funkcją dezynfekcji i wytrząsania.
Beschreibung: Dostawa inkubatora z regulowaną atmosferą CO2, z funkcją dezynfekcji i wytrząsania - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dostawa zestawu mikroskopu stereoskopowego wraz z wyposażeniem umożliwiającym pracę w świetle odbitym.
Beschreibung: Dostawa zestawu mikroskopu stereoskopowego wraz z wyposażeniem umożliwiającym pracę w świetle odbitym - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Dostawa zestawu laboratoryjnego składającego się z komory inkubacyjnej do hodowli komórkowej w kontrolowanej atmosferze gazowej oraz przepływomierza służącego do regulacji i kontroli przepływu gazów.
Beschreibung: Dostawa zestawu laboratoryjnego składającego się z komory inkubacyjnej do hodowli komórkowej w kontrolowanej atmosferze gazowej oraz przepływomierza służącego do regulacji i kontroli przepływu gazów. -1 zestaw. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Dostawa zestawu do bezpiecznej aspiracji cieczy (systemu odsysania płynów pozlewowych), przeznaczonego do prac laboratoryjnych w standardzie mikropłytek 96-dołkowych.
Beschreibung: Dostawa zestawu do bezpiecznej aspiracji cieczy (systemu odsysania płynów pozlewowych), przeznaczonego do prac laboratoryjnych w standardzie mikropłytek 96-dołkowych - 1 sztuka- 1 zestaw. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Mikroskop odwrócony
Beschreibung: Mikroskop odwrócony - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. STACJA DO WYMIANY KLATEK.
Beschreibung: STACJA DO WYMIANY KLATEK – 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Inkubator CO₂ - 10 sztuk.
Beschreibung: Inkubator CO₂ - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Inkubator przenośny CO₂ do hodowli tkankowych/komórkowych umożliwiający ich przenoszenie pomiędzy pomieszczeniami/budynkami w warunkach zbliżonych do warunków hodowli.
Beschreibung: Inkubator przenośny CO₂ do hodowli tkankowych/komórkowych umożliwiający ich przenoszenie pomiędzy pomieszczeniami/budynkami w warunkach zbliżonych do warunków hodowli - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. System do obrazowania in vivo komórek w inkubatorze
Beschreibung: System do obrazowania in vivo komórek w inkubatorze - 1 sztuka. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Inkubator CO2 do hodowli komórek z reduktorem dwustopniowym do butli z dwutlenkiem węgla oraz podstawą jezdną.
Beschreibung: Inkubator CO2 do hodowli komórek z reduktorem dwustopniowym do butli z dwutlenkiem węgla oraz podstawą jezdną - 1 zestaw. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarto w SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 13