2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy asortymentu jednorazowego dla Oddziału Okulistycznego na okres 24 miesięcy - znak sprawy: Z/69/PN/26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę do Zamawiającego asortymentu jednorazowego dla Oddziału Okulistycznego (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 1: Dostawy materiałów wiskoelastycznych, Zadanie nr 2: Dostawy mikrocewników do zabiegów kanaloplastyki, pierścieni Malyugin Ring 6,25 i retraktorów dotorebkowych; Zadanie nr 3: Dostawy nici do enukleacji gałki ocznej -1; Zadanie nr 4: Dostawy dotorebkowego pierścienia napinającego; Zadanie nr 5: Dostawy nici do enukleacji gałki ocznej -2; zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w treści Formularza cenowego stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części. W trakcie badania i oceny ofert Zamawiający będzie rozpatrywał każde zadanie oddzielnie. 2. Wykonawca powinien zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z określonymi przez Zamawiającego parametrami. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający nie określił wprost wymiaru lub innego parametru, leży to w gestii Wykonawcy. 3. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość dostaw w zakresie podstawowym wyniesie w danym zadaniu 60% maksymalnej wartości tego zadania w zakresie podstawowym określonej w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do Umowy. 4. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej jako: „prawo opcji”) tj.: opcji ilościowej polegającej na możliwości zwiększenia ilości towaru objętego przedmiotem umowy względem ilości podanych w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (zakres podstawowy)” maksymalnie o ilości określone w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (prawo opcji)” Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 534762-2026
Interne Kennung: Z/69/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3: Dostawy nici do enukleacji gałki ocznej -1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę do Zamawiającego asortymentu jednorazowego dla Oddziału Okulistycznego (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 3: Dostawy nici do enukleacji gałki ocznej -1
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5: Dostawy nici do enukleacji gałki ocznej -2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez Wykonawcę do Zamawiającego asortymentu jednorazowego dla Oddziału Okulistycznego (zwanego dalej towarem), w rodzaju i w ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ, tj. wg zadań następująco: Zadanie nr 5: Dostawy nici do enukleacji gałki ocznej -2
Interne Kennung: Zadanie nr 5