656136-2026 - Ergebnis
Lettland – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Dažādu laboratorijas materiālu, piederumu un ierīču iegāde – 3.kārta
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dažādu laboratorijas materiālu, piederumu un ierīču iegāde – 3.kārta
Beschreibung: Dažādu laboratorijas materiālu, piederumu un ierīču iegāde – 3.kārta
Interne Kennung: RSU 2026/90/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 33100000 Medizinische Geräte, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dažādi laboratorijas materiāli, piederumi un ierīces – Nr.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Pircējs Vienošanās ietvaros un tās darbības laikā var iegādāties Papildus preces, kas nav norādītas Vienošanās 1.pielikumā, ar nosacījumu, ka šādi iegādājamo Preču vērtība nepārsniedz 10% (desmit procenti) no Vienošanās 2.1.punktā noteiktās kopējās Līgumcenas.