656139-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im juristischen Bereich – Poskytování právních služeb – právní poradenství v oblasti bytové politiky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování právních služeb – právní poradenství v oblasti bytové politiky
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je poskytování právních a konzultačních služeb pro potřeby zadavatele v oblasti politiky bydlení, zejména v souvislosti s přípravou a implementací nástrojů a reforem podpory dostupného a cenově přijatelného bydlení. Jednat se bude zejména o spolupráci při řešení nových požadavků, které nejsou zpracovány v právní řádu České republiky a nových záležitostí, ve kterých se stát bude inspirovat zkušenostmi z podnikatelské sféry, zjišťování mezinárodních zkušeností a spolupráci s mezinárodními institucemi při řešení nebo nastavování budoucích možných závazku České republiky vyplývajících z členství v EU. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je předávání informací o dobré praxi a know-how, včetně proškolení zaměstnanců zadavatele v souvislosti s novými činnostmi a ohledně vstupů řešených vybranými dodavateli do agend zajišťovaných zadavatelem.
Interne KennungVZ/2025/056/1310
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, přičemž podmínky pro tuto změnu a její obsah zadavatel vymezuje následovně: změna sazby DPH: v takovém případě není třeba uzavírat dodatek ke Smlouvě – cena plnění bude změněna (zvýšena nebo snížena) nejvýše o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy sazby DPH. Dodavatel bude fakturovat cenu s DPH dle sazby DPH platné v době uskutečnění zdanitelného plnění