656191-2026 - Ergebnis
Estland – Kraftfahrzeuge – Kolme N1G kategooria maasturi kasutusrent koos korraliste hooldustega
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kolme N1G kategooria maasturi kasutusrent koos korraliste hooldustega
Beschreibung: Hanke eesmärk on Kolme N1G kategooria maasturi kasutusrent koos korraliste hooldustega vastavalt hanke alusdokumentides sätestatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314361-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sõidukite liisimine
Beschreibung: Liisitakse (sõidukite kapitali- ja kasutusrent) peamiselt, kuid mitte ainult, M ja N kategooria sõidukeid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314361-0001