656215-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Kompleksowe utrzymanie czystości w pomieszczeniach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu oraz sprzątanie posesji wokół budynków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe utrzymanie czystości w pomieszczeniach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu oraz sprzątanie posesji wokół budynków
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania w pomieszczeniach Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 67, w mieszkaniu hotelowym położonym we Wrocławiu przy ul. Rejtana 1/6, a także posesji wokół budynków Teatru. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części (Zadania). Zadanie 1 -Usługa kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach budynku Teatru oraz sprzątanie posesji wokół budynków. - Łączna powierzchnia objęta utrzymaniem czystości wynosi 15 153,31 m2 w tym: a) Powierzchnia wewnętrzna objęta codziennym sprzątaniem: 8 385,14 m2 b) Powierzchnia wewnętrzna objęta sprzątaniem 3 razy w tygodniu: 2 166,02 m2 c) Powierzchnia wewnętrzna objęta sprzątaniem doraźnym: 2 892,95 m2 d) Powierzchnia terenów zewnętrznych i wewnętrznych: 1 709,20 m2. Zadanie nr 2 – Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w mieszkaniu hotelowym położonym we Wrocławiu przy ul. Rejtana 1/6 - Łączna powierzchnia objęta utrzymaniem czystości wynosi 164 m2. Szczegółowy zakres prac oraz częstotliwość ich wykonywania zawiera Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 do wzoru umowy (oddzielnie dla każdego Zadania). Szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia zostały określone we wzorach umów, stanowiących Załącznik nr 9 do SWZ (Zadanie nr 1) i Załącznik nr 10 do SWZ (Zadanie nr 2)
Interne KennungZP/15/25/TKA/PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Przedmiotowe postępowanie będzie prowadzone według zasad określonych w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. w trybie tzw. „procedury odwróconej”, przez którą rozumie się możliwość dokonania w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie dokonania kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu w przetargu nieograniczonym. 2. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z Ofertą oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ). 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, JEDZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4. W przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, w celu wykazania braku istnienia wobec nich podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, składa oświadczenie (JEDZ) dotyczące także tych podmiotów w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na ich zasoby. 5. W zakresie „części IV Kryteria kwalifikacji” JEDZ, Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji alfa, w takim przypadku wykonawca nie wypełnia żadnej z pozostałych sekcji (A-D) w części IV JEDZ. 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w rozdziale X SWZ, zgodnie z rozporządzeniem MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy. 7. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust 1 pkt 7 ustawy Pzp dla każdego z Zadań 1 - 2 dotychczasowemu Wykonawcy, w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, do wysokości 50% wartości zamówienia podstawowego na usługi – w zakresie każdego z Zadań 1 - 2. 1) Zakres zamówienia podobnego dla każdego z Zadań 1 - 2 został przewidziany w ogłoszeniu o zamówieniu, jest zgodny z przedmiotem zamówienia podstawowego oraz przesłankami art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, a jego całkowita wartość została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. 2) Zgodnie z art. 214 ust. 2 ustawy Pzp w opisie zamówienia podstawowego, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, należy wskazać ewentualny zakres tych usług oraz warunki, na jakich zostaną one udzielone. 3) W zakresie ewentualnych usług, Zamawiający wskazuje, iż powtórzenie podobnych usług dla każdego z Zadań 1 - 2 polegać będzie na wykonaniu usług, które są objęte zamówieniem podstawowym. 4) Zakres zamówienia określono w OPZ - Załączniku nr 1 do wzoru umowy (dotyczy każdego z Zadań od 1 – 2). Wskazana ilość poszczególnych prac może ulec zmianie w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, ale ich wartość nie może przekroczyć wartości określonej przy ustalaniu wartości szacunkowej zamówienia dla każdego z Zadań 1 – 2. 5) Zamówienia podobne na usługi - będą realizowane zgodnie z postanowieniami art. 217 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911100 Reinigung von Unterkünften, 90914000 Parkplatzreinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach budynku Teatru oraz sprzątanie posesji wokół budynków
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynku Teatru położonym we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 67 oraz sprzątanie posesji wokół budynków położonych we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 67, ul. Bogusławskiego 14 oraz ul. Piłsudskiego 70-72, 72a. Łączna powierzchnia objęta utrzymaniem czystości wynosi 15 153,31 m2 w tym: a) Powierzchnia wewnętrzna objęta codziennym sprzątaniem: 8 385,14 m2 b) Powierzchnia wewnętrzna objęta sprzątaniem 3 razy w tygodniu: 2 166,02 m2 c) Powierzchnia wewnętrzna objęta sprzątaniem doraźnym: 2 892,95 m2 d) Powierzchnia terenów zewnętrznych i wewnętrznych: 1 709,20 m2. Wykonawca będzie realizował przedmiot zamówienia przy użyciu własnego sprzętu, materiałów i transportu. Szczegółowy zakres prac oraz częstotliwość ich wykonywania zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 1 do wzoru umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90911300 Fensterreinigung
LosLOT-0002
TitelUsługa kompleksowego utrzymania czystości w mieszkaniu hotelowym położonym we Wrocławiu przy ul. Rejtana 1/6
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń w mieszkaniu hotelowym położonym we Wrocławiu przy ul. Rejtana 1/6. Łączna powierzchnia objęta utrzymaniem czystości wynosi 164 m2 w tym: Wykonawca będzie realizował przedmiot zamówienia przy użyciu własnego sprzętu, materiałów i transportu. Szczegółowy zakres prac oraz częstotliwość ich wykonywania zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 1 do wzoru umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911100 Reinigung von Unterkünften, 90911300 Fensterreinigung