See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst 2026-2030: leveren van dranken incl. ter beschikking stellen van materialen
Beschreibung: Deze raamovereenkomst omvat het leveren van bieren, waters, frisdranken en wijnen voor diverse locaties op het grondgebied van Stad Deinze. Naast de levering van dranken heeft deze opdracht ook betrekking op het onderhoud en herstellen van installaties, het leveren van CO² cilinders (kosteloos) en het ter beschikking stellen (kosteloos) van materialen voor de diverse locaties. Deze opdracht betreft geen 100% exclusiviteitscontract. De inschrijver mag geen eisen opleggen wat betreft de afnames en hoeveelheden. Leveringsplaats: grondgebied Stad Deinze, diverse locaties De leveringsplaatsen kunnen tijdens de looptijd gewijzigd / aangevuld worden. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Locaties Stad Deinze ” Perceel 2 “Locaties Nevele”
Interne Kennung: PPP0CU-8647/5318/2025/1561 - CUL - drank
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Locaties Stad Deinze
Beschreibung: Locaties Stad Deinze
Interne Kennung: 2025/1561 - CUL - drank_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Locaties Nevele
Beschreibung: Locaties Nevele
Interne Kennung: 2025/1561 - CUL - drank_2