See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KESKEYTYSILMOITUS Työnohjauspalvelut, Ylioppilaiden terveydenhoitosäätiö (YTHS)
Beschreibung: Hankinnan kohteena on työnohjauspalvelut Ylioppilaiden terveydenhoitosäätiölle. Hankinta on jaettu kolmeen osaan: 1. Potilastyönohjaus - yksilötyönohjaus - ryhmätyönohjaus 2. Muu työnohjaus: potilastyön tai työryhmän työnohjaus - yksilötyönohjaus - ryhmätyönohjaus 3. Esihenkilötyön työnohjaus - yksilötyönohjaus - ryhmätyönohjaus Toimittaja voi jättää tarjouksensa yhteen tai useampaan osaan.
Interne Kennung: 626178
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Potilastyönohjaus
Interne Kennung: 1-0
Los: LOT-0002
Titel: Muu työnohjaus: potilastyön tai työryhmän ohjaus
Interne Kennung: 2-1
Los: LOT-0003
Titel: Esihenkilötyön työnohjaus
Interne Kennung: 3-2