See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pėsčiųjų perėjų atnaujinimas
Beschreibung: Pėsčiųjų perėjų atnaujinimas Pirkimo objektas skaidomas į dvi pirkimo objekto dalis I pirkimo objekto dalis – Valstybinės reikšmės kelių parastasis remontas, įrengiant, sutvarkant, pertvarkant pėsčiųjų perėjas. II pirkimo objekto dalis – Valstybinės reikšmės kelių parastasis remontas, įrengiant, sutvarkant, pertvarkant pėsčiųjų perėjas (kultūros paveldo teritorijose).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Valstybinės reikšmės kelių parastasis remontas, įrengiant, sutvarkant, pertvarkant pėsčiųjų perėjas.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Valstybinės reikšmės kelių parastasis remontas, įrengiant, sutvarkant, pertvarkant pėsčiųjų perėjas (kultūros paveldo teritorijose).
Interne Kennung: 2